رشته بوت کمپ

بوت کمپ نوعی فعالیت گروهی و شاخه ای از بدنسازی و فیتنس است. در Bootcamp مربی برای هر جلسه تمرینات ویژه ای را که شامل حرکات متنوع هوازی، قدرتی و تمرینات Polymetric (تمرینات پرشی) می باشد طراحی و اجرا می کند. در این کلاس، شما بیشتر از زمانی که به تنهایی ورزش می کنید تحرک خواهید داشت و به همین دلیل می توانید انتظار تناسب اندام بیشتر، کاهش وزن و بدنی عضلانی تر را داشته باشید.
فیتنس بوت کمپ (بوت کمپ‌های تناسب‌اندام) یک نوع برنامه ورزشی و تمرین گروهی است که توسط باشگاه‌های ورزشی، ورزشکاران شخصی و کارکنان سابق ارتش انجام می‌شود. این برنامه‌های تمرینی برای افزایش قدرت و ایجاد تناسب‌اندام به‌واسطه انجام تمرین‌های مختلف ورزشی طراحی‌شده‌اند.
تمرین‌های بوت کمپ معمولاً با حرکت‌های کششی و دویدن آغاز می‌شوند و با انواعی از تمرین‌های مختلف با فواصل زمانی مشخص ادامه پیدا می‌کنند که ازجمله این تمرین‌ها می‌توانیم به مواردی همچون تمرین با وزنه (بلند کردن اجسام سنگین) و کشیدن طناب‌های لاستیکی TRX، حرکت شنا، دراز نشست، پلایومتریک و متدهای مختلف و روتین افزایش شدت تمرین‌ها اشاره کرد. جلسات تمرینی بوت کمپ معمولاً با حرکت‌های کششی یوگا به اتمام می‌رسند.

بالا